Siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir. Cuma günü 15:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Standart gönderiler için teslimat saatleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Standart gönderiler hakkında daha fazla bilgi almak için www.araskargo.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

“Aynı Gün Teslimat” seçeneği ile verilen siparişler sadece İstanbul içinde ve iş günlerinde geçerlidir. Saat 12.00’ye kadar verilen siparişler aynı gün kurye ile teslim edilir. Saat 12.00 sonrası verilen siparişler ertesi iş günü işleme alınıp kurye ile gün sonuna kadar teslim edilir. Cuma günü 12.00 sonrası verilen siparişler Pazartesi günü teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Gönderiniz gerçekleştiğinde size e-posta yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir, kullanıcı profilinizden siparişinizin güncel halini kontrol edebilirsiniz. Aşağıda belirtilen linke takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

https://www.araskargo.com.tr

Teslimat ücretleri nedir?

Türkiye geneline tüm gönderiler Aras Kargo aracılığıyla 100₺ gönderi bedeli ile gönderilir.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği için değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.